مزایای خرید دستگاه رسوب زدای الکترونیکی بهرشد

۱۲:۱۵ ۱۴۰۰/۱/۹
سرویس:حذف کامل اسید و نمک

موارد مهم در انتخاب دستگاه رسوب زدای مناسب

1. بومی سازی شده باشد:
نکته بسیار مهم که معمولا به آن توجه چندانی  نمی شود، این است که دستگاه متناسب با سختی آب موجود تنظیم و بومی سازی شده باشد.بر فرض اگر یک دستگاه رسوب زدای اروپایی را خریداری کنیم، بدون در نظر گرفتن قیمت بسیار بالای ارز و مشکلات مربوط به تشخیص اصل اروپایی با سختی آب ها در ایران بسیار متفاوت است.به عنوان نمونه ، در استاندارد جهانی آب سخت ، سختی بالای 60 آب سخت ، و سختی بالای 100 آب بسیار سخت محسوب می شود.این در حالی است که در کشور ما بهترین آب ها ، به عنوان مثال آب سد کرج در استان البرز ، سختی ای معادل 150 دارد.در برخی مناطق و چاه های عمیق ، آب با سختی بالای 1000 نیز وجود دارد.پس با این احتساب تحقیق میدانی که  در مورد خرید دستگاه خارجی  صورت گرفته است ، نشان داده است که اهداف مورد نظر در استفاده از دستگاه  رسوب زدای الکترومغناطیسی احراز نشده است و قطعا نتیجه  مطلوبی را به دست نمی آوریم.

2. قیمت مناسب داشته باشد:
بدون در نظر گرفتن عدم کارایی دستگاه های خارجی ، قیمت دستگاه سختی گیر یا همان دستگاه رسوب زدای الکترومغناطیسی ای که تولید داخل باشد ، بسیار مناسب تر از دستگاه های مشابه خارجی است.هر چند که ممکن است همان اندک هم در بازار دچار تغییر قیمت شود، اما این نوسان قیمت در برابر قیمت دستگاه خارجی ، چندان زیاد و چشمگیر نیست .از آنجایی که شرکت مهندسی الکترونیک بهرشد یک مجموعه دانش بنیان کاملا علمی و آکادمیک است ، سرمایه اصلی آن دانش مهندسی و تکنولوژی به کار رفته ساخت دستگاه است ،لذا تولید آن جزو هزینه های ثانویه محسوب می شود.چون دستیابی به دانش ساخت این دستگاه سرمایه اصلی و مهم این مجموعه است .از این رو خرید دستگاه رسوب زدای الکترو مغناطیسی بهرشد بسیار مقرون به صرفه است. این در حالی است که در بازار داخلی و در میان دیگر تولید کنندگان  دستگاه سختی گیر آب ، تنها شرکتی که خود دارای دانش بنیادین اختراع و تولید این نوع  دستگاه است ، شرکت مهندسی الکترونیک بهرشد است و در این زمینه از تکنولوژی بسیار ویژه و پیشرفته ای بهره می برد که این خود نقطه قوت بسیار مهمی در انتخاب دستگاه رسوب زدا به حساب می آید.

3. اطمینان از کیفیت و اصالت دستگاه:

در صورتی که از تولید کننده داخلی معتبر خرید کنیم ، مطمئن شدن از اصالت و کیفیت دستگاه سخت گیر آب ( همان دستگاه رسوب زدای الکترومغناطیسی ) کار سخت و پیچیده ای نیست.کافی است تا کلمه بهرشد را در گوگل جستجو کنید، به راحتی به تمام اطلاعات مربوط به شرکت مهندسی الکترونیک بهرشد دسترسی خواهید یافت. تحقیق در باره تمام مدارک علمی و مجوزهای رسمی و همچنین رزومه و سابقه کار شرکت ، کار بسیار ساده ای است. به علاوه مشاورین شرکت همواره در زمینه مشاوره تلفنی و حضوری در دسترس مستقیم شما هستندو پاسخ گوی مشکلات و موارد پیش آمده در مورد خرید و استفاده از دستگاه هستند.این خود پارامتر بسیار مهمی در تعیین قیمت دستگاه سختی گیر یا رسوب زدا است.از این جهت که با خرید دستگاه رسوب زدای خارجی ، به دلیل کاستی های ارتباطی با شرکت های تولید کننده خارجی ، امکان کنترل اصالت دستگاه معمولا وجود ندارد و به رغم پرداخت هزینه زیاد دستاورد مناسبی نخواهیم داشت.

4. پشتیبانی مادام العمر :

نکته بسیار مهمی که معمولا فروشندگان دستگاه های رسوب زدا و سختی گیر خارجی کمتر به آن اشاره می کنند ، موضوع مهم پشتیبانی است.چون دستگاه های رسوب زدایی وارداتی به تعداد محدود و همگی با قیمت گزاف وارد می شوند، امکان ارائه ضمانت بلند مدت و خدمات پس از فروش کم هزینه به خریدار را ندارند. در حالی که اگر از تولید کننده معتبر و شناخته شده خرید کنیم ، همواره می توانیم از خدمات آن بهره ببریم. در دسترس بودن شرکت تولید کننده ، نقطه قوت خرید از برندهای معتبر داخلی است.
همه این موارد که به طور اجمالی به آنها پرداختیم ، از جمله مواردی هستند که در خرید دستگاه رسوب زدای الکترومغناطیسی بهرشد نقش بسزا و قابل مشاهده ای دارند.قطعا عوامل دیگری نیز در این موضوع دخیل هستند، اما به جهت این که برای بیان آنها باید وارد یک بحث اقتصادی پیچیده ای شد و مبانی ای از تحقیق بازار و موارد دیگری را باید دانست، بیان آنها از حوصله مخاطب و موضوع این مقاله خارج است.

در پایان یادآوری می کنیم که در مقاله رسوب زدایی لوازم خانگی به راحتی آب خوردن ( در صورت تغییر یافتن نام مقاله لینک داده شده.لطفا انکر تکست را اصلاح بفرمایید) ، توضیحاتی  درباره مزایای استفاده از دستگاه رسوب زدای اللکترومغناطیسی برای لوازم خانگی بیان نموده ایم.ضمنا خواهشمندیم نظرات و تجربیات خود رادر استفاده  از دستگاه رسوب زدای الکترومغناطیسی بهرشدبا ما در میان بگذارید.

رسوب زدای الکترونیکی بهرشد