طعم خالص قهوه با رسوب زدای الکترونیکی

۰۱:۴۵ ۱۴۰۱/۵/۱۹
سرویس:مقالات

احتمالا برای شما هم پیش آمده که در کافه ها یا حتی با استفاده از قهوه ساز های خانگی و در خانه، قهوه میل کرده باشید اما حس کنید قهوه طعم همیشگی را ندارد و یا بوی بدی از قهوه خود حس می کنید. یکی از دلایلی که باعث می شود طعم قهوه تغییر کند و یا بوی بدی از قهوه به مشام برسد، رسوباتی است که در دستگاه قهوه ساز به وجود آمده اما شما یا حتی باریستا کافه از آن بی خبر هستید. معمولا سعی می شود با استفاده از روش های ساده ای مثل تمیزکردن با سرکه و یا جوش شیرین این رسوبات را از بین برد اما این روش ها هم مشکلاتی دارند. اول اینکه استفاده طولانی از این مواد باعث بوگرفتن دستگاه می شود و قطعا کسی قهوه با بوی سرکه را نمی پسندد. مشکل دوم این است که این مواد تا میزان محدودی تاثیر دارند و نمی توانند رسوبات را به طور کامل از بین ببرند.
اما راه حل خوبی برای کافه ها و علاقه مندان به قهوه وجود دارد که می توانند با هزینه کمتر از یک میلیون تومان برای همیشه از سوبات راحت شوند و بتوانند از طعم و بوی قهوه تازه لذت ببرند. این روش ساده استفاده از یک دستگاه کوچک و ساده رسوب زدای الکترونیکی است. کافی است شما آن را روی دستگاه قهوه ساز خود نصب کنید و دیگر نگران خراب شدن طعم قهوه خود نباشید و حتی نگران خرابی دستگاه رسوب زدا هم نباشید چون این دستگاه ها خدمات پس از فروش خوبی دارند و کارشناسان فنی ما سریعا هر گونه مشکلی را حل می کنند.

شرکت مهندسی الکترونیک بهرشد سازنده دستگاه هایی است که فقط با استفاده از امواج الکترومغناطیسی روی ساختار آب تاثیر می گذارد و دیگر اجازه تشکیل رسوب داخل قهوه ساز را نمی دهد و سوب های گذشته را هم از بین می برد. با استفاده از این دستگاه می توانید یکبار برای همیشه رسوبات قهوه ساز خود را پاک کنید و هرگز شاهد تشکیل دوباره رسوبات نباشید.


رسوب زدای الکترونیکی بهرشد